Digiqole ad

Kanosje në Suharekë, i dyshuari ende në arrati

 Kanosje në Suharekë, i dyshuari ende në arrati

Një ankues mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga një person.            

 Ai ka thënë se rasti ka ndodhur  pas një mosmarrëveshje që ka pasur me të dyshuarin në të  kaluarën.

Rasti ka ndodhur në Komunën e Suharekës, saktësisht në sheshin “Fadil Vata”.

Në raportin e policisë thuhet se i dyshuari për kanosje gjendet ende në arrati, dhe se rastin janë duke e hetuar njësit përkatëse policore.

Digiqole ad

Të ngjashme