Digiqole ad

Suharekë: Djali rrah babain, arrestohet nga policia

 Suharekë: Djali rrah babain, arrestohet nga policia

Policia në Suharekë e ka arrestuar një person (mashkull).

I njëjti dyshohet se ka shkaktuar dhunë fizike dhe psiqike ndaj babait të tij.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor.

Në konsultim me prokurorin, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh.

DHUNË FAMILJARE-LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Suharekë, 27.02.2021-13:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë psiqike dhe fizike ndaj babait të tij mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor , pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje . Rasti është duke u hetuar .

Digiqole ad

Të ngjashme