Digiqole ad

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

 Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

Policia ka njoftuar se një vetëaksident ka ndodhur në Suahrekë.

I dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke e ngasur automjetin e tij, dyshohet nga pakujdesia e drejtuesit dhe mospërshtatja e kushteve të rrugës drejtuesi humb kontrollin mbi veturë dhe
shkakton vetë aksident trafiku duke dalur jashtë rruge.

Lëndime trupore pëson vetë drejtuesi i automjetit dhe katër pasagjerët dy femra kosovare dhe dy meshkuj kosovarë, të lënduarve ju është ofruar ndihma mjekësore.

Raportohet për dëme materiale të konsiderueshme të shkaktuara në automjet.

Digiqole ad

Të ngjashme