Digiqole ad

Mbahet parada e FSK-së për nder të 23-vjetorit të Epopesë së UÇK-së

 Mbahet parada e FSK-së për nder të 23-vjetorit të Epopesë së UÇK-së

Po mbahet manifestimi qendror, parada e FSK-së, për nder të 23-vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Të pranishëm janë ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti dhe Kryetari i Skenderaj, Bekim Jashari.

Parada po mbahet në Kazermën “Adem Jashari”.

Digiqole ad

Të ngjashme