Digiqole ad

Kryetari i Suharekës Bali Muharremaj bënë homazhe te varrezat e dëshmorve

 Kryetari i Suharekës Bali Muharremaj bënë homazhe te varrezat e dëshmorve

Sot me rastin e shënimit të Epopesë së UÇk-së, Kryetari i komunës së Suharekës Bali Muharremaj së bashku me drejtorët e drejtorive komunale, përfaqësues të struktuarave politike, përfaqsues të shoqatave të dala nga lufta e UÇK-së si dhe pjestarë të Policisë së Kosovës bënë homazhe pranë varrezave të dëshmorve në Suharekë.

May be an image of 1 person, standing and outdoors
May be an image of 2 people, people standing and road

Digiqole ad

Të ngjashme