• 16/06/2021
Digiqole ad

Delegati nga Suhareka përkrah haptas Abdixhikun për kryetar të LDK-së

 Delegati nga Suhareka përkrah haptas Abdixhikun për kryetar të LDK-së
Bashkim Ndrecaj

Bashkim Ndrecaj asamblesit i LDK-së, njëherit edhe kryetar i nëndegës së LDK-së në Shirokë përkrahë haptas Lumir Abdixhikun për kryetar të LDK-sē.

Ndryshe Ndrecaj i cili është edhe delegat në kuvendin e LDK-së, është shprehur haptas se të dielen do të votoj për Lumir Abdixhikun.

I kontaktuar nga Suhareka Express Ndrecaj ka thënë se është konsultuar me një pjesë të anëtarësisë së LDK-së në Suharekë dhe se vullneti i shumicës është që Abdixhiku të jetë në krye të partisë.

Ndrecaj është edhe asambleisti më i votuar në Suharekë dhe njihet për angazhimin e tij në të mirë të qytetarëve.

Digiqole ad

Të ngjashme