• 25/07/2021
Digiqole ad

Njihuni me asambleistin milioner nga Suhareka

 Njihuni me asambleistin milioner nga SuharekaNë webfaqen zyrtare të agjensionit Kosovar kunder korrpusionit, janë të publikuara deklarimet e pasurisë pothuajse për cdo zyrtarë të institucioneve komunale, përfshirë këtu drejtor dhe asablesitë nga të gjitha komunat e Republikës së Kosovës.

This image has an empty alt attribute; its file name is bashkimi.png


Ndërsa sipas hulumtimeve nga Suhareka Express në këto deklarime dallohet qartë, që një asamblesit prin dukshem para të tjerve me pasuri. Pasuria e tij është rreth 3.5 milion Euro. Kështu ka deklaruar Asambleisti I pavarur z.Bashkim Ndrecaj në AKK – Agjensionin Kosovar kundër Korrupsionit.

This image has an empty alt attribute; its file name is bashkimi.jpg
Bashkim Ndrecaj – Asambleist në Kuvendin Komunal Suharekë


Por z.Ndrecaj nuk është  vetëm asamblesiti më I pasur I asabmlesë komunale, ai gjithashtu gjatë zgjedhjeve lokale të vitit 2017 ishte asamblesiti më I votuar në radhët e LDK.
Kujtojmë që kohë më parë Ndrecaj kishe dhënë dorëheqje nga LDK, duke  vazhduar si asambleist I pavarur të jetë zëri I qytetarëve në Asamble\ SuharekaExpress.com

Të ngjashme