• 05/08/2021
Digiqole ad

Njësia Speciale arreston shumë persona

 Njësia Speciale arreston shumë persona

Një aksion i madh i Policisë së Kosovës, është duke u zhvilluar në qytetin e Klinës, shkruan Gazeta Blic.

Një lexues i Gazeta Blic, ka rrëfyer ngjarjen, duke bërë të ditur se bëhet fjalë për disa arrestime që njësitet speciale, janë duke i bërë në qytetin e Klinës.

Aksioni ende është duke u zhvilluar dhe Gazeta Blic do ju mbajë të informuar lidhur me këtë aksion.\GazetaBlic

Të ngjashme