• 25/07/2021
Digiqole ad

Suharekë: Çiklisti goditet nga vetura, shoferi befason me gjestin e tij

 Suharekë: Çiklisti goditet nga vetura, shoferi befason me gjestin e tij

Sipas raportit të Policisë së Kosovës dërguar mediave të premten në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një çiklisti.

Në Rr. Brigada 123 rreth orës 16:35 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe një çiklisti.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar çiklisti i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar./Suharekaonline.com


Të ngjashme