• 24/07/2021
Digiqole ad

Baftiu fut në garë gjigantët turk Beshiktash dhe Galatasaray

 Baftiu fut në garë gjigantët turk Beshiktash dhe Galatasaray

Blend Baftiu ka shkëlqyer këtë edicion te Ballkani ku ka luajtur 31 ndeshje duke shënuar 19 gola.

Kjo ka bërë që në garë për të të futen shumë skuadra Europiane, ndër ta edhe gjigantët turk Galatasaray dhe Beshiktash të cilët janë futur në garë seriozisht për shërbimet e 22 vjeqarit.

https://www.google.com/amp/s/www.fanatik.com.tr/amp/son-dakika-blend-baftiuyu-galatasaray-ve-besiktas-istiyor-2161142

Të ngjashme