• 04/08/2021
Digiqole ad

Gjinoc: Hajnat i hyjnë në objekt dhe i vjedhin 40 shtylla metalike

 Gjinoc: Hajnat i hyjnë në objekt dhe i vjedhin 40 shtylla metalike

Një vjedhje është raportuar të martën në fshatin Gjinoc të Komunës së Suharekës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës të martën rreth orës 09:25 ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtua në brendi të objektit dhe kanë vjedh rreth 40 shtylla metalike.

Në vendngjarje kanë dal njësitë përkatëse policore.

SuharekaOnline

Të ngjashme