• 24/07/2021
Digiqole ad

Edhe një tjetër viktim nga COVID-19, vdes vëllau i kryetarit të Rahovecit

 Edhe një tjetër viktim nga COVID-19, vdes vëllau i kryetarit të Rahovecit

Ka ndërruar jetë nga Covid 19, vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit.

Kjo është konfirmuar nga ish-deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, i cili me anë të një shkrimi në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjen Latifi.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre! Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!” ka shkruar Nitaj.

SuharekaOnline

Të ngjashme