• 24/07/2021
Digiqole ad

FC Ballkani fillon me përforcimet, sot nënshkruan kontratë 2 vjeçare dy lojtarë

 FC Ballkani fillon me përforcimet, sot nënshkruan kontratë 2 vjeçare dy lojtarë


FC Ballkani ne faqën zyrtare në facebook shkruan:

“Të dashur tifoz ,

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit

Sulmuesi Mevlan Zeka dhe Portieri Kenan Haxhihamza jan ardhja më e re tek FC Ballkani .
Sot nënshkruam kontratën 2 vjeqare me Zekën dhe për 3 vite me Haxhihamzën për të vazhduar karrierën në klubin tonë.

Mevlan Zeka së fundmi ishte pjesë e KF Feronikelit ,

Kenan Haxhihamza së fundmi ishte pjesë e SC Gjilanit

Të dyve i dëshirojmë mirëseardhje dhe bashkëpunim të mirëfilltë me klubin tonë.

Na priftë e mbara Suharekë 🙏”

Të ngjashme