• 04/08/2021
Digiqole ad

Festë e “çmendur” në ditëlindjen e një personi të veçantë për Morena Tarakun

 Festë e “çmendur” në ditëlindjen e një personi të veçantë për Morena Tarakun

Morena ka publikuar pamje nga festa.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku njihet si një person shumë i afërt me njerëzit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shoqëri rreth vetes dhe një prej miqve të afërt të Morena Tarakut është Eroniti. Ky i fundit e ka festuar ditëlindjen dhe shoqëria i kanë organizuar festë të veçantë.

Morena i ka publikuar disa pamje ndërsa e ka uruar publikisht mikun e saj të zemrës.

Lajmi.net

Të ngjashme