• 24/07/2021
Digiqole ad

Për të bijen e Lutfi Hazirit sot bën shumë vapë!

 Për të bijen e Lutfi Hazirit sot bën shumë vapë!

Kënga Haziri, e bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri jo rrallë herë nxjerrë në rrjetet sociale poza të ndryshme provokative.

Megjithëse vendi dhe rajoni është përfshirë nga moti i ligë, për Këngën sot bën shumë vapë, shkruan IndeksOnline.

Kënga ka pozuar me bikini, duke na treguar linjat e trupit të saj.

Ajo poashtu ka thënë se sot për të bën shumë vapë. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

shumë vapë pz 🤪

A post shared by Kënga Haziri (@kengahaziri) on

Të ngjashme