• 24/07/2021
Digiqole ad

Nik’u i veçantë, Tell’em unike

 Nik’u i veçantë, Tell’em unike

Reperi Nik ka lansuar mbrëmë këngën e tij më të re, “Tell’em” një këngë tepër e veçantë për tregun kosovar

Reperi, i cili ka kohë që merret me muzikë hip hop por që vetëm tani ka fillu të jetë në pah, ka lansuar mbrëmë këngën “Tell’em”, një këngë që ndërthur dashurinë e reperit edhe për Kosovën.

Reperi vjen me stilin e tij unik dhe të veçant, me një zhanër të hip hopit në “drill” që po aplikohet në botë.

Kënga është incizuar në studion LaFamilia derisa videon e ka bërë vet reperi. /GazetaExpress/

Të ngjashme