• 04/08/2021
Digiqole ad

E tmerrshme Prishtinasi kryen marrëdhënie seksuale me dy të mitura, e pret burgu

 E tmerrshme Prishtinasi kryen marrëdhënie seksuale me dy të mitura, e pret burgu

Një person në Prishtinë është arrestuar nën dyshimin se ka kryer marrëdhënie seksuale me dy të mitura korovare.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari është arrestuar gjatë ditës së djeshme dhe është dërguar në mbajtje.

Ndërsa, dy të miturat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor.

“Prishtinë 04.08.2020 – 20:00. Me datën 11.08.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet të kryer marrëdhënie seksuale me dy viktimat e mitura femra kosovare. dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktimat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./IndeksOnline/

Të ngjashme