• 04/08/2021
Digiqole ad

Cody John është lojtari më i ri i Golden Eagle YLLIT

 Cody John është lojtari më i ri i Golden Eagle YLLIT

John është i gjate 191 cm dhe luan në poziten e fundorit, ai gjatë 5 sezonave të fundit ishte pjese e Weber State në ligen NCAA në Amerike. Në sezonin e fundit nga 35 ndeshje ai startoi në 35 dhe kishte një mesatare prej 14.6 pike për ndeshje, 4 kërcime dhe 1.5 asistime.

Këtë e ka bërë të ditur K.B. Golden Eagle YLLI në rrjetin social Facebook.

Ky është postimi i plotë:

Cody John eshte lojtari me i ri i ekipit tone

John eshte i gjate 191 cm dhe luan ne poziten e fundorit, ai gjat 5 sezonave te fundit ishte pjese e Weber State ne ligen NCAA ne Amerike.

Ne sezonin e fundit nga 35 ndeshje ai startoi ne 35 dhe kishte nje mesatare prej 14.6 pike per ndeshje, 4 kercime dhe dhe 1.5 asistime.

Klubi po pret njoftimin per lejimin e fillimit te stervitjeve nga ana e Qeverise se Kosoves dhe FBK ne menyre qe te jemj sa me te pergatitur per kampionatin e Kosoves dhe ligen e perbashket kombetare.

🌟💪🌟😳

Të ngjashme