• 24/07/2021
Digiqole ad

Labi nis pushimet në Spanjë: Pas dy vitesh ua lejova familje të udhëtojnë me aeroplan

 Labi nis pushimet në Spanjë: Pas dy vitesh ua lejova familje të udhëtojnë me aeroplan

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës sonë.

Prej kohës kur u bë pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës.

Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por shumë rrallë nga jeta e tij private.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se së bashku me familje janë nisur për në Spanjë për pushime.

“Pas dy viteve tani ua lejova familjes të udhetojmë se bashku me avion drejtë Spanjës”- ka shkruar Labi krahas fotografisë.

Reporteri

Të ngjashme