• 04/08/2021
Digiqole ad

Ndërron jetë nga koronavirusi djali i ish-deputetit të LDK-së

Ka ndërruar jetë në moshë të hershme djali i ish deputet të LDK-së, Nimon Alimusajt.

Pasi u përball që disa ditë më Covid 19, Xhavit Alimusaj nuk ka arritur të mposht virusin pandemik.

Nimaj Alimusaj ishte deputet i LDK-së në vitet e para të pasluftës dhe shquhej si veprimar i zoti.

Të ngjashme