• 05/08/2021
Digiqole ad

Ekskluzive: Arbër Hoxhaj kalon te superliga Turke

 Ekskluzive: Arbër Hoxhaj kalon te superliga Turke

Si duket tashmë është vendosur gjithçka rreth të ardhmes së Arbër Hoxha.

Sulmuesi i Ballkanit thuhet se ka arritur marrëveshje me klubin nga Superliga turke, Alanyaspor, ku pritet t’i bashkohet edhe Blendi Baftiu, shkruan IndeksOnline

Sipas raportimeve të fundit, thuhet se Hoxha do të finalizojë marrëveshjen javën tjetër si dhe do të bëhen publike detajet e kontratës.

Të ngjashme