• 24/07/2021
Digiqole ad

Fatmir Spahiut i ndodh diçka e pakëndshme

 Fatmir Spahiut i ndodh diçka e pakëndshme

Aktori Fatmir Spahiu ka qenë pre e sulmeve kibernetike.

Spahiut i është hakuar profili i tij zyrtar në rrjetin social ‘Facebook‘, shkruan portali GazetaBlic.

Ai njoftoi përmes Twitterit duke kërkuar edhe ndihmë.

‘Miq, më kanë vjedhur kodin e Facebook dhe ma kanë marrë ‘account-in’, duke e shndërruar në diçka krejt tjetër‘, ka shkruar ai në postimin e bërë.

GazetaBlic

Të ngjashme