• 04/08/2021
Digiqole ad

Kërcënoi ish të dashurën dhe familjen e saj, përfundon në prangat e Policisë

 Kërcënoi ish të dashurën dhe familjen e saj, përfundon në prangat e Policisë

Një burrë nga Prishtina ka përfunduar nën prangat e policisë të martën.

Ai u arrestua në dyshimin se kanosi ish të dashurën e tij dhe familjen e saj.

Kjo u bë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Të ngjashme