• 25/07/2021
Digiqole ad

Arrestohet një grua pasi sulmoi ish-kolegun e punës dhe ia mori paratë nga xhepi

 Arrestohet një grua pasi sulmoi ish-kolegun e punës dhe ia mori paratë nga xhepi

Një grua në Fushë Kosovë raportohet se është arrestuar dje pasi kishte sulmuar ish-kolegun e tij të punës, të cilit ia mori edhe paratë nga xhepi.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur dje në ora 21:30, transmeton KOHA.

“Është arrestuar e dyshuar femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht në vendin e punë viktimën mashkull kosovar dhe më pas ka marr parat nga xhepi i tij. Sipas viktimës, e dyshuar ishte ish punëtore në pompën e derivateve dhe ishte e larguar nga puna”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit, e dyshuar është dërguar në mbajtje.

© KOHA

Të ngjashme