• 25/07/2021
Digiqole ad

Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

 Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

Zv.kryeministri Driton Selmanaj, i cili është pjesë e delegacionit të Kosovës në ShBA, ka dërguar një mesazh nga Uashingtoni, shkruan Gazeta Blic.

Ai ka publikuar një fotografi të flamujve të Kosovës dhe Amerikës, së bashku.

Të ngjashme