• 04/08/2021
Digiqole ad

Rreth 255 bimë narkotike janë gjetur në Koshare

 Rreth 255 bimë narkotike janë gjetur në Koshare

Në fshatin Koshare dje janë gjetur dy plantacione të mbjella me bimë narkotike.

Sipas Departamentit të Policisë Kufitare dyshohet për rreth 255 bimë të “kanabis sativa”.

Me urdhër të prokurorit bimët janë shkulur dhe asgjësuar(djegur) në vendin e ngjarjes.

Rasti është nën hetime.

Insajderi

Të ngjashme