Digiqole ad

Fillon projekti për ndërtimin e 30 shtëpive në komunën e Suharekës

 Fillon projekti për ndërtimin e 30 shtëpive në komunën e Suharekës

Projekti për ndërtimin e 30 shtëpive në komunën e Suharekës ka nisur te marrë formë dhe zbatushmëri në praktikë këtë e ka paralajmëruar Arsim Kabashi në një postim në llogarinë e tij në Facebook.

“The mission has started (Misioni ka filluar)” ka shkruar në Fb Arsim Kabashi.

Ky është postimi i tij i plotë:

The mission has started 🙏

Projekti per ndertimin e 30 shtepive ne Komunen e Suharekës 😆

Te ndihmojme është obligim 🙏,

Falenderus gjithmone për Halil Kastrati, Bali Muharremaj dhe Xhavit Krasniqi

Zoti e bekoftë popullin tonë human 🙏

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2831812173589120&id=100002810957917&sfnsn=mo&extid=e22Nm71yD6Ym1uHN

Digiqole ad

Të ngjashme