• 24/07/2021
Digiqole ad

AKSIDENT ME FATALITET NË TIRANË, MAKINA PËRPLAS KËMBËSORIN

 AKSIDENT ME FATALITET NË TIRANË, MAKINA PËRPLAS KËMBËSORIN

Ka ndodhur në aksident me fatalitet në Tiranë. Aksidenti ndodhi rreth orës 00:30, në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës.

Ka ndodhur në aksident me fatalitet në Tiranë.

Aksidenti ndodhi rreth orës 00:30, në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës.

Mjeti me drejtues A. H., ka aksidentuar një person të paidentifikuar rreth 60-vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka gjetur vdekjen.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë numër 6, për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /BW/

Të ngjashme