• 05/08/2021
Digiqole ad

Ngjarje e rëndë në Ferizaj: Theret me thikë një person, dërgohet për në QKUK

 Ngjarje e rëndë në Ferizaj: Theret me thikë një person, dërgohet për në QKUK

Dje në orën 16 e 20 minuta ka ndodhur një therje me thikë në fshatin Lloshkobare të Ferizajt.

Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se i dyshuari mashkull ka therë me thikë një tjetër person të gjinisë mashkullore dhe i njëjti ka marrë lëndime të rëndë trupore dhe është dërguar për tretman në QKUK, raporton Gazeta Blic.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka therë me thikë viktimën mashkull kosovar me ç ‘rast i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. Viktima fillimisht ka pranuar tretman mjekësor ne Emergjencën e Ferizajt ku për tretman të mëtutjeshëm është dërguar në QKUK, Prishtinë”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

GB

Të ngjashme