Digiqole ad

Drejtoresha Kuqi lavdëron motrat Resmije dhe Zyrafete të repartit të Gjinekologjisë

 Drejtoresha Kuqi lavdëron motrat Resmije dhe Zyrafete të repartit të Gjinekologjisë
Motra Resmije dhe motra Zyrafete

Drejtoresha e Shëndetësis në komunën e Suharekë znj.Besa Kuqi ka thurrur lavde për dy motrat e repartit të Gjinekologjisë në QKMF-në Suharekë.

“Ne repartin e Gjinekologjisë në Therandë puna vazhdon me shumë vullnet….” Është shprehur znj.Kuqi në një postim në ‘Facebook’

Ky është postimi i plotë

Ne repartin e Gjinekologjisë në Therandë puna vazhdon me shumë vullnet….

Sot erdhen ne jete binjaket👶👶

Auron & Endrit💙💙

Motra Resmije dhe motra Zyrafete jeni Heroina🙏

Digiqole ad

Të ngjashme