Digiqole ad

Dyshohet se ka ndodhur një vrasje në Tusuz të Prizrenit

 Dyshohet se ka ndodhur një vrasje në Tusuz të Prizrenit

Rreth orës 19e30 të mbrëmjes dyshohet se ka ndodhur një vrasje në lagjen Tusuz në Prizren, raporton TV Prizreni.

Njësitet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirren me rastin.

TV Prizreni do tju mbajë të informuar rreth ngjarjes./tvprizreni.info/

Digiqole ad

Të ngjashme