Digiqole ad

LAJMI I FUNDIT: Gjilani – Ballkani, ndërron termini i ndeshjes

 LAJMI I FUNDIT: Gjilani – Ballkani, ndërron termini i ndeshjes

Takimi derbi në mes Gjilanit dhe Ballkanit ka ndërruar termin.

Gazeta “Sheshi” mëson se ka nderruar termini i ndeshjes Gjilani – Ballkani.

Takmi ishte paraparë të zhvillohej të dielen me fillim nga ora 16:00. Ndërsa tashme do të zhvillohet në ora 13:30.

Per arsyeje të transmetimit direkt, termini i ndeshjes është përcaktuar për një orar tjetër dhe do të transmetohet direkt në Klan Kosova.

Kujtojmë që ndarjen e drejtësisë në këtë ndeshje do ta ndaj, Genc Nuza, me asistentët, Edmond Zeqiri e Fatmir Sekiraqa. Ndërsa gjqytar i katërt do të jetë, Arben Halilaj.

KorrektSport

Digiqole ad

Të ngjashme