Digiqole ad

Formacionet zyrtare: Gjilani – Ballkani

 Formacionet zyrtare: Gjilani – Ballkani

Gjilani dhe Ballkani takohen sot në kuadër të javës së tretë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje.

Më poshtë keni 11-shet startuese.

Digiqole ad

Të ngjashme