Digiqole ad

Ky është 30 vjeçari që vdiq dje pas incidentit me traktor

 Ky është 30 vjeçari që vdiq dje pas incidentit me traktor

Pas një aksidenti të rëndë me traktor dje në Klinë ka ndërruar jetë, Vllaznim Mustafa.

Lajmin për të e kanë bërë të ditur të afërmit e tij në rrjetin social në “Facebook”, transmeton IndeksOnline.

 Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Rreth orës 14:40 policia është informuar se në fshatin Krushevë e Madhe, Komuna e Klinës, ka ndodhur një incident. Si pasojë e këtij incidenti një person i moshës 30-vjeçare ka vdekur. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Për detaje të tjera do të ju informojmë”, ka thënë për Indeksonline, zëdhënësi i policisë në Rajonin e Pejës, Driton Rugova./IndeksOnline/

Digiqole ad

Të ngjashme