Digiqole ad

Këta janë gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë në xhiron e pestë në Superligë

 Këta janë gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë në xhiron e pestë në Superligë

Superliga e Kosovës në futboll nuk humbet kohë. Në fundjavë na presin ndeshjet e zjarrta të javës së pestë.

Tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët për ndeshjet e xhiros së pestë, shkruan Gazetasheshi.com

Në ndeshjen Feronikeli – Drita, ‘bilbili’ kryesor i është besuar gjyqtarit Genc Nuza me asistentët Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa dhe gjyqtar i katërt Erdall Zasella.

Kurse në sfidën tjetër interesante mes Prishtinës dhe LLapit, gjyqtar kryesor do të jetë Mervan Bejtullahu me asistentët Besnik Morina, Safet Berisha dhe gjyqtar i katërt Gramos Shala.

Më poshtë e keni delegimin e plotë për javën e pestë

Digiqole ad

Të ngjashme