Digiqole ad

Klubi i Volejbollit Theranda, fillon përgaditjet për edicionin e ri 2020/2021

 Klubi i Volejbollit Theranda, fillon përgaditjet për edicionin e ri 2020/2021

Klubi i Volejbollit Theranda ka filluar me përgaditje për edicionin e ri 2020/2021.

Këtë e ka bërë të ditur vetë klubi nga Suhareka në një postim në ‘Facebook’.

“Sot filluam përgaditjet për edicionin e ri 2020/2021 Me një riorganizim në klub të ndimuar nga TifoGrupi Xhebrailat po e fillojm rrugëtimin në Superlig Forca KV THERANDA 🧡🖤Se shpejti ju njoftojm për përforcimet e reja !” kanë shkruar në llogarin e tyre në ‘Facebook’ KV Theranda.

Kujtojmë se portali “SuharekaExpress” dhe “Adi Graphic” i kanë dalur në ndihmë klubit të riorganizohet.

Digiqole ad

Të ngjashme