Digiqole ad

Yjet e Ballkanit po pijnë kafet e fundit para ndeshjes me Drenicën

 Yjet e Ballkanit po pijnë kafet e fundit para ndeshjes me Drenicën

Mevlan Zeka ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet duke pirë kafe së bashku me dy lojtarët e tjerë të Ballkanit, Arbër Prekazin dhe Blend Baftiun shkruan Gazeta Olle.

Kjo do të jetë edhe kafja e fundit para ndeshjes së sotme me Drenicën, kjo pasi lojtarët duhet të jenë shumë shpejtë në stadiumin e qytetit të Therandës aty ku nga ora 15:00 do të startoj takimi i javës së pestë.

Ballkani ka grumbulluar 10 pikë në katër takimet e para teksa sot ata cilësohen si favorit përball Drenicës.

Digiqole ad

Të ngjashme