Digiqole ad

Egzon Sinani rinovon edhe për dy vite të tjera me klubin e Ballkanit

 Egzon Sinani rinovon edhe për dy vite të tjera me klubin e Ballkanit

Klubi Futbollistik “Ballkani” e ka nisur për mrekulli sezonin e ri në Superligën e Kosovës.

Përveç sukseseve në fushën e gjelbër, klubi nga Suhareka është duke e vazhduar punën edhe për të ardhmen e skuadrës, shkruan Gazetasheshi.com

Gazeta “Sheshi” mëson ekskluzivisht se qendërmbrojtësi i klubit, Egzon Sinani, ka rinovuar kontratën edhe për dy vite tjera.

Foto: Shpend Ahmeti

Sinani në ndeshjet e fundit ka pasur përformancë të shkëlqyer duke qenë njëri nga futbollistët më të dalluar në Kososvë.

Ballkani aktualisht i prinë renditjes tabelare me 13 pikë, ku në 5 ndeshje ka 4 fitore e një barazim dhe llogaritet pretendenti kryesor në luftë për titullin e kampionit.

GazetaSheshi

Digiqole ad

Të ngjashme