Digiqole ad

Ministrja Dumoshi në përkrahje të kombëtares

 Ministrja Dumoshi në përkrahje të kombëtares

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka dalur në mbështetje të kombëtares së Kosovës për ndeshjen e sotme kundër Maqedonisë Veriore.

Dumoshi ka postuar një foto në facebook së bashku me yllin, Edon Zhegrova ku ka shkruar “gati për fitore”.

Takimi luhet sonte me fillim nga ora 20:45 në kuadër të gjysmëfinales së “Play-Offit” në Ligën e Kombeve.

Digiqole ad

Të ngjashme