Digiqole ad

Armend Thaqi sot ka ditëlindjen ky është urimi i veqant i Ballkanit

 Armend Thaqi sot ka ditëlindjen ky është urimi i veqant i Ballkanit

Njëri ndër futbollistët më të mirë në futbollin kosovar feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të djathë, Armend Thaqi, i cili sot feston ditëlindjen e tij të 28-të, shkruan Gazetasheshi.com

E në ditëlindjen e Thaqit nuk kishte si të mungonte edhe urimi nga ekipi i tij, FC Ballkani, ku në llogarinë zyrtare e kanë uruar mbrojtësin me përmbajtje interesante dhe terma të padëgjuar me parë në futbollin kosovar.

“Armend Thaqi zotëruesi dhe sundimtari absolut i hemisferës së djathë të fushës së blert sot feston ditëlindjen, klubi i uron Armendit shumë suksese ne karier dhe në jetë ”, ka shkruar FC Ballkani

Digiqole ad

Të ngjashme