Digiqole ad

Munishi: Të gjitha planet e mija janë të lidhura me Fc Ballkanin

 Munishi: Të gjitha planet e mija janë të lidhura me Fc Ballkanin

Te gjitha planet e mija jan te lidhura me Fc Ballkanin.
Ndihem i nderuar nga opinioni futbolldashes qe kan besimin se une te isha i duhuri ne kete kohë krize ta udhëheqi Kosoven , por une besoj se ne kete moment duhet te jemi te bashkuar dhe ti perkrahim djelmoshat tanë dhe trajnerin aktual .Forca Kosova Forca Dardanet Unë Biri Ytë Kosovë.

Digiqole ad

Të ngjashme