Digiqole ad

Nuk respektoj vendimin e IKSHPK-së, shoqërohet në polici një person në Suharekë

 Nuk respektoj vendimin e IKSHPK-së, shoqërohet në polici një person në Suharekë

Një person në Suharekë është shoqëruar në stacion policor, pasi që i njëjti nuk ka respektuar vendimin e IKSHPK-së.

Sipas raportit të policisë, me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Telegrafi/

Digiqole ad

Të ngjashme