Digiqole ad

Policia në aksion me mëngjes, për të gjobitur personat që nuk bartin maska

 Policia në aksion me mëngjes, për të gjobitur personat që nuk bartin maska

Pjesëtare të Policisë së Kosovës janë parë në aksion qysh në orët e hershme të mëngjesit.

Të njëjtit në terren kanë dalë për të gjobitur personat që nuk bartin maska,.

Vlen të përmendim faktin se ditëve të fundit ka pasur rritje të të infektuarve me Covid19, dhe si shkas edhe janë shtuar kontrollet.

Ndryshe në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 124 raste të reja me Covid19.

Digiqole ad

Të ngjashme