Digiqole ad

Gjendet sozia e Luana Vjollcës është nga Sopija dhe quhet Hareza Mazreku (Video)

 Gjendet sozia e Luana Vjollcës është nga Sopija dhe quhet Hareza Mazreku (Video)

Hareza Mazreku vajza nga Suhareka e cila duket si sozia e moderatores Luana Vjollca.

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit e që shpesh tërheq vëmendjen.

Kjo e ka bërë edhe një ndër personazhet e famshëm më të komentuar të showbizit.

Mirëpo nuk e dinit se Luana paska një sozi. Ajo quhet Hareza Mazreku dhe është nga Sopija e Suharekës.

Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji.

Digiqole ad

Të ngjashme