Digiqole ad

Tayna mahnit me dukjen e “Halloween”, zbulon pjesët intime

 Tayna mahnit me dukjen e “Halloween”, zbulon pjesët intime

Dihet se reperja e njohur Tyna është një ndër fytyrat publike më të ndjekura në showbizin shqiptar.

Ndërsa edhe Tayna si shumica e kolegëve të estradës ka vendosur që të zgjedh një personazh për festën e ‘Halloween’.

Ajo ka publikuar imazhe dhe video në llogarinë e instagramit duke zbuluar se ka zgjedhur të duket si ‘Helen of Troy’.

“Helen, dashuri! Helen e askujt përveç vetes. A u gëzove kur u dogjën të gjithë?” shkroi Tayna.

Digiqole ad

Të ngjashme