Digiqole ad

Mirlind Daku në listën e Kosovës për ndeshjet e nëntorit

 Mirlind Daku në listën e Kosovës për ndeshjet e nëntorit

Mirlind Daku ka pranuar ftesë nga Kombëtarja e Kosovës për tre ndeshjet e nëntorit, raporton Gazeta Olle.

“Olle” mëson se Daku do të jetë pjesë e “Dardanëve” për tre ndeshjet e nëntorit.

Kosova luan fillimisht vëllazëroren me Shqipërinë, e pastaj zhvillon ndeshjet për Ligën e Kombeve kundër Sllovenisë dhe Moldavisë.

Kjo ftesë e Dakut vjen pas performancës së tij fantastike në Superligë./GazetaOlle

Digiqole ad

Të ngjashme