Digiqole ad

Drejtoresha Besa Kuqi: Rritja e numrit të të infektuarve në Suharekë është shqetësuese

 Drejtoresha Besa Kuqi: Rritja e numrit të të infektuarve në Suharekë është shqetësuese

Të nderuar qytetarë, sot komuna jone zyrtarisht ka 18 raste te reja, shqetesuese numri i të infektuarëve me COVID 19 po rritet në shifra rekorde, edhe më shqetësuese këto ditë është infektimi me këtë virus i stafit mjekësor në komunen tonë, qē dita dites po rritet, disa po kerkojnë ndihmë mjekësore disa janë në vetizolim po trajtohen në shtëpi, me këtë rast apelojmë te qytetarët që te respektojnë maksimalisht udhezimet e IKSHPK-së.

Kujdesi i shtuar na mbanë larg rrezikut nga virusi dhe na jep mundësinë për mos mbyllje si masë, e cila do jetë pastaj e papërballushme për të gjithë ne dhe ekonomin e vendit tonë.

Të gjithë të prekurve me COVID 19, ju urojmë shërim të shpejtë🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Digiqole ad

Të ngjashme