Digiqole ad

Sinan Vllasaliu këngë për “Ushtrinë e Kosovës”

 Sinan Vllasaliu këngë për “Ushtrinë e Kosovës”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu i ka gati edhe dy projekte të reja.

Sinan Vllasaliu, këngëtari i shumë hiteve i cili gjithmonë i ka kënduar dashurisë, vuajtjes dhe temave të shumta, ka vendosur që kësaj here të vijë me një këngë më ndryshe.

Sinani ka gati dy këngë të reja e që njëra prej tyre ka të bëjë pikërisht me Ushtrinë e Kosovës.

Kjo këngë ishte paralajmëruar edhe më herët por si duket koha e duhur për publikimin e kësaj kënge erdhi.

Sinani edhe këtë këngë ua ka besuar bashkëpuntorëve te tij besnik me të cilët punon tash e sa vite.

Pos tjerash, Sinan Vllasaliu para kësaj kënge do të publikoj një këngë tjetër, ku data e publikimit do të jetë sonte, ai edhe kësaj radhe do të vijë me një baladë, me titull “Dreqi e Marrte”.

Ndërkaq, këngëtari i muzikës popullore ka gati edhe disa projekte të tjera, të cilat i takojnë kohës së vitit të ri. Express

Digiqole ad

Të ngjashme