Digiqole ad

Shtyhet ndeshja ndërmjet Golden Eagle YLLIT dhe Sigal Prishtinës

 Shtyhet ndeshja ndërmjet Golden Eagle YLLIT dhe Sigal Prishtinës

Ndeshja ndërmjet Golden Eagle YLLIT dhe Sigal Prishtinës e paralajmëruar që të zhvillohet sot, është shtyer pa paralajmërim zyrtar bënë të ditur faqja e klubit nga Suhareka.

Ky është njoftimi i plotë:

NJOFTIM!

Ndeshja e paralajmruar per sot mes Golden Eagle Yllit dhe Sigal Prishtines, pa ndonje arsyetim zyrtar per shkaqet, eshte shtyer dhe do te luhet ne nje termin tjeter.

Digiqole ad

Të ngjashme