Digiqole ad

Tenton ta puth: Kejvina Kthella godet shuplakë aktorin e njohur

 Tenton ta puth: Kejvina Kthella godet shuplakë aktorin e njohur

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Shiko kush luan”. Ajo u bë pjesë e lojrave të ndryshme, si dhe i ndodhi një e papritur.

Në një prej lojrave, kapiteni i skuadrës Rezart Veleshnja e mbështolli Kejvinën me letër higjienike për t’u dukur si mumje.https://central-beta.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Mirëpo, një detaj që iu ka shpëtuar të gjithëve, por është vënë re së fundmi nga “Xing.al” është një e puthur! Ndërkohë që e mbështillte me letër higjienike, Rezarti e puthi befasisht modelen. Kejvina reagoi duke i gjuajtur në shpullë.

I pranishëm ishte dhe aktori Romeo Veshaj, i cili reagoi i habitur. Këtë moment mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Digiqole ad

Të ngjashme